Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Autor: Grzegorz Woźny

Data urodzenia: 1975r.
Miejscowość: Świdnica


Zajmuję się: Maluje, pisze.
Dotychczasowe osiągnięcia: W latach 1996-2001 współtworzył Świdnickie Stowarzyszenie Literackie Logos. W tym czasie również współredagował ogólnopolskie pismo literacko-artystyczne „Arytmia”. Brał udział w wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach plastycznych. Autor ilustracji i okładek książkowych.

Debiut: Wiersze i prozę publikował w prasie i antologiach. W 1999 roku ukazał się jego debiut książkowy Każda godzina zdatna do picia, SPP Wrocław. W 2010 roku ulazał się jego kolejny zbiór wierszy pt. Landszaft, Mamiko, Nowa Ruda.

Lista prac:


Wiersze


Prace oznaczone * zostały dodane w ciągu ostatnich 30 dni.
Prace pogrubione są to prace wybrane i szczególnie polecane przez autora.
Komentarze profilu (2):


2. 2011-09-01

A propos nowatorstwa, to wiersze Grzegorza Woźnego takie właśni są. Choć nie wszystkie utwory rozumiem, ale wydaje mi się, że dużo oryginalnych połączeń wyrazów powstało dzięki kilkusekundowej asocjacji autora, niż rzmudnym budowaniu konstrukcji wiersza.


Podpis: blablal1. 2010-05-06

Gratuluję wydania nowego tomiku i liczę na umieszczenie informacji o nim na Rubikonie. Chcę też zapewnić, że analizując statystyki strony wiersze Twoje są w człówce, lecz nie skłaniają do pisania komentarzy. Pewnie niepewność interpretacji gra tu rolę, bo fakt niektóre trudne w odbiorze. Ale z ciekawością czekamy.


Podpis: (A) Maja Hypkikomentarze profilu