klawiatura, powierzchowność kontaktu z przyrodą i wewnętrzna nicoś,
może to przyczyna i skutek na potracone nasze słowa
na codzień bez sensu, na bylejakość życia
na oderwanie od słów ich sensu; pierwotnego i właściwego
na oderwanie w końcu naszego dumnego człowieczeństwa od
nas zgarbionych i przygniecionych, zaszczutych...
lubie melodię takich prostych wierszy, która rodzi się w sercach autentycznych ludzi prostych ludzi, którzy drwią z umysłu
dziękuję
(...)Tak trudno nazwac dzis uczucia
Tak trudno dobrać trafne słowa(...)
(...) A dzisiaj nic Wam nie przekażę"
Przekazałeś uczucia i słowa w pięknym wierszu.
Ale mam pytanie co do 15 wersetu. Czy zamiast "chciałbym" nie powinno być "wziąłbym"?


Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.
Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!
Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Subskrypcja:
Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.