Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (5)

Tytuł: Wiersz o niczym
Autor: Piotr Czerwonko

5. 2010-01-07

piękny wiersz, a już dwa ostatnie wersy są naprawdę, naprawdę...
Podpis: G:)



4. 2009-12-30

klawiatura, powierzchowność kontaktu z przyrodą i wewnętrzna nicoś,

może to przyczyna i skutek na potracone nasze słowa

na codzień bez sensu, na bylejakość życia

 

na oderwanie od słów ich sensu; pierwotnego i właściwego

na oderwanie w końcu naszego dumnego człowieczeństwa od

nas zgarbionych i przygniecionych, zaszczutych...

 

 

lubie melodię takich prostych wierszy, która rodzi się w sercach autentycznych ludzi prostych ludzi, którzy drwią z umysłu

 

dziękuję 


Podpis: Zbigniew Gawiński



3. 2009-12-08

Aaaa, rozumiem. Nie miej mi za złe to pytanie.
Podpis: Maria MR



2. 2009-12-07

Mario M.R, może i masz racje, ale wole:"chciałbym", poniewaz nie cofnie sie czasu i nie od mojej woli jest on zalezny.
Podpis: piotr czerwonko



1. 2009-12-01

(...)Tak trudno nazwac dzis uczucia

     Tak trudno dobrać trafne słowa(...)

(...) A dzisiaj nic Wam nie przekażę"

 

   Przekazałeś uczucia i   słowa w pięknym wierszu.

 

  Ale mam pytanie co do 15 wersetu. Czy zamiast "chciałbym" nie powinno być "wziąłbym"?  


Podpis: Maria MR



autorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.




Wprowadź kod z obrazka



Subskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.