Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (6)

Tytuł: O Najwyższym
Autor: Zbigniew Gawiński

6. 2010-07-05

Muszę kupić sobie koniecznie słownik ortograficzny języka polskiego. Styl to moje utrapienie. Dzięki za konkrety i obywatelską odwagę. 


Podpis: Zbigniew Gawiński5. 2010-07-05

Ja czytuje nie tylko Twoje prace, innych też, może zauwazyłeś. Chyba Cie przeceniałam kiedys, hmmm... Musisz zacząć od stylistyki, interpunkcji i ortografii, bo robisz blędy - zasadnicze! A tak na marginesie, "czegokolwiek" piszemy razem, a  "w ogóle" - oddzielnie, itd. I jeszcze jedno... Nie musisz  wstawiać  tu wszystkiegoo, co Ci wpadnie do glowy. Staraj sie eksponować prace wyjątkowe spośród tych, które tworzysz, aby czytelnicy nie wyrobili sobie zdania negatywnego.


Podpis: Doris4. 2010-07-04

Dziękuję Doris!

 

 

  Zapewniam Cię:dokładam wszelkich starań i ciągle szukam sposobów na spotkanie nieznanego człowieka przy "moim słowie".  Co to znaczy: moje słowo? Znaczy  tyle samo co jego doświadczona autentyczność i prawda jaka mu towarzyszy. Spotkać się z kimś przy  napisaniu czego- kolwiek to dla mnie bardzo ważne. To jest chyba najważniejsze, by za pośrednictwem słów wymienić swój "świat" z kimś kto również chce wymienić "swoje słowa".Zbudowane z przeżyć i odwagi, uniesienia i eforii a nawet bólu.

 Dzięki,że mnie uważnie czytasz i dzięki, że z czymś się nie zgadzasz.  Dzięki za "skromną odwagę".  Staram się jak mogę, by przede wszystkim nie zawieść siebie, staram się również nie zawieść innych. Tylko powiedz mi jak to zrobić skoro  wogóle  milczą? Zamiast krzyczeć i ostro protestować. No i jak nie zawieść Ciebie skoro  nie potrafię Cię zrozumieć z tej bardzo krótkiej wypowiedzi?.Dzięki Wielkie.


Podpis: Zbigniew Gawiński3. 2010-07-04

Ale czemu o Bogu napisałeś tak mało? Zbigniewie.Męczy mnie twoje pisanie.Trudno, ale musiałam to powiedzieć. Nie rozumię Twojej wypowiedzi wogóle.Nie lepiej faktycznie napisać coś dłuższego?


Podpis: gazela2. 2010-07-04

Oj, Zbigniewie, dziwne Twoje pisanie. Myślałem, że stac Pana na wiecej.


Podpis: Doris1. 2010-07-03

Słuchaj mnie facet. Skrobiesz sobie coś pokryjomu na teologiczny temat a skąd ty tak wszystko niby wiesz? masz jakies dowody ? i taki przemądrzale mądry...myślisz że możesz pisać o Bogu? On ciebie przerasta na wskroś, słyszałeś kiedyś może dupku by kropla pisała o oceanie ?


Podpis: z.gautorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Wprowadź kod z obrazkaSubskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.