Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (4)

Tytuł: Sadness
Autor: Marcin Dydyna

4. 2015-06-24

Przepraszam autora, jeśli poczuł się urażony kometarzem. Za bardzo się wczułam w tekst :-) Moim jedynym celem było napiętnować smutek natrętnie wracający, nękający wręcz, a nie autora. W żadnym razie. Ten tekst jest świetny. Gratuluję.


Podpis: (A) Aga Toya3. 2015-06-20

To jest strona do prezentowania swojej twórczości. Każdy może napisać komentarz. Tak jak w rzeczywistości, poza internetem, trzeba się mierzyć z opinią na temat swoich działań każdej napotkanej osoby, ale nie z każdą trzeba się liczyć w takim samym stopniu. Każda opinia ma swoja wartość. Anonimowość z jednej strony jest zła, bo wpływa na bezkarność, z drugiej strony pozwala na szczerość i wolność. Czasami dowiadujemy się najwięcej od anonimowych osób o sobie, np. spotkanych raz w pociągu. Oczywiście ktoś może też grubiańsko obrazić, ale w życiu też spotkamy się z niesprawiedliwością. Jeśli ktoś będzie chciał opinię specjalisty o swoim dziele, na pewno ją znajdzie. Również na tej stronie. Może też sprawdzić jak reagują na jego dzieła zwykli „zjadacze chleba”, którzy inaczej mogliby nie mieć odwagi się wypowiedzieć. A niby czemu nie mieliby. Nie zapominajmy też, że odbiór literatury, jak wiele dziedzin innych jest też kwestią gustu i może być tylko rozrywką. Chciałabym więcej komentarzy na tej stronie, bo zawsze było ich za mało. Oczywiście marzą mi się merytoryczne i takie z „potrzeby serca”.


Podpis: (A) Maja Hypki2. 2015-06-16

Co to, kurcze, jest? I kto to ocenia?


Podpis: :(1. 2015-06-07

Erotoman gawędziasz! Kłąmać też trzeba umieć! Żałosny błazen z tego smutku. Fakt, odczepić się nie chce... ale tak też jest pięknie. Nie przeszkadza pięknu. Chyba.


Podpis: (A) Aga Toyaautorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Wprowadź kod z obrazkaSubskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.