Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (3)

Tytuł: Kobieta
Autor: Maja Hypki-Grabowska

3. 2020-03-22

Dziękuję za komentarz. 


Podpis: (A) Maja Beata Hypki-Grabowska2. 2020-03-22

Podoba mi się, lubię taki surowy realizm i świetne imiona. Fajnie było na chwilę wejść do innego świata. Podobna mentalność występowała np. w Bieszczadach (lata 70. i 80. XX w.). Kobiety przeważnie miały ciężko, dzieci zresztą też.


Podpis: (A) Marcin Kwilosz1. 2020-03-21

Postanowiłam wrzucić jakiś dłuższy tekst, teraz gdy jest ta epidemia i siedzi się w domu i np. czyta. Początkowo chciałam dać mój dramat albo napisać coś nowego o koronawirusie. Tylko ostatecznie pomyślałam, że może zdrowiej będzie czasami oderwać się od tego wszystkiego i zanurzyć w innym świecie. Przedstawiam moje opowiadanie „Kobieta”, inspirowane kulturą popularną, westernami i tego typu klimatami. Tekst napisany już dawno, na warsztaty Barbary Elmanowskiej. Wtedy spotykaliśmy się nieformalnie u prawosławnego księdza. Inspiracją były postaci z pewnego serialu, nie pamiętam już tytułu, jeden odcinek widziałam. Zapraszam.


Podpis: (A) Maja Beata Hypki-Grabowskaautorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Wprowadź kod z obrazkaSubskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.