Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (2)

Tytuł: Wybaczenie
Autor: Katarzyna Dominik

2. 2018-04-27

Kochana Maju z serca dziękuję za Twój komentarz, dał mi wiele do myślenia i zastanowienia nad sensem wybaczenia tam, gdzie granica została znacznie przekroczona.

Przytulam do serca


Podpis: Kasia1. 2018-04-27

Trzeba też zastanowić się nad definicją wybaczenia. Myślę, że to nie jest też pozwalanie na dalsze krzywdzenie. Myślę, że to brak chęci zemsty i życzenie dalej danym osobom jak najlepiej, ale jednak nie coś takiego, by pozwalać się dalej męczyć np. Myślę, że jeśli ktoś jest np. maltretowany to powinien od tej osoby odejść, ale może wybaczyć i nawet na odległość pomóc tej osobie. Nie wiem też czy wszystko da się wybaczyć. Może jest taka granica, że nie. Ja łatwo wybaczałam. Taką mam osobowość. Inny mam problem. Jestem bardzo dumna, a czasami zbyt i ciężko mi prosić o wybaczenie, a ideałem nie jestem. To też rodzi problemy :) Teraz tego się uczę. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za tekst :)


Podpis: (A) Maja Hypki-Grabowskaautorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Wprowadź kod z obrazkaSubskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.