Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze do pracy (5)

Tytuł: Porównanie
Autor: Zbigniew Szałkiewicz

5. 2012-01-26

Szanowni Państwo!Ja się nie mam prawa obrażać na krytykę pod moim adresem.Dziękuję Panu Piotrowi za podtrzymanie na duchu,że warto pisać,że ktoś to czyta!Natomiast Panu Marcinowi,więcej optymizmu i wiary w życie.Życie ma się jedno i od nas zależy jak go przeżyjemy,w młodości i w starszym wieku.Nie mam moralnego prawa nakazywać komuś jak żyć!To jest wybór osobisty wybór każdego z nas.Obecnie pisuje rzadko z powodu braku czasu,ale może kiedyś się to zmieni.Pozdrawiam wszystkich Czytelników! Z poważaniem Z.Sz.


Podpis: Z.Sz.4. 2012-01-26

Do Marcina: Takim bęziesz staruszkiem udającym młodzieniaszka... To będzie bardzo śmieszne dla obserwatorów  Lepiej napisz coś  wierszem. Niezłe były.


Podpis: Czytelniczka3. 2012-01-25

Nie sądzę, żeby każyt młody miał obowiązek się buntować(w co święcie wierzą dorośli). Ze mnie byłby marny buntownik - jestem po prostu zbyt wygodny ;)

Ale ad rem... To był taki malutki żarcik ;). Chodziło o to, że jakiego bym wieku nie dotrwał, zawsze będę czuł się młodo. A przynajmniej gorąco pragnę, aby tak było.


Podpis: (A) Marcin Trojan2. 2012-01-25

Do Marcina ,

to że jesteś rówieśnikiem moich dzieci,absolutnie nie obniża wartości intelektualnej Twoich wypowiedzi,jednakże proszę Cię o więcej taktu:

 

"

jeszcze nie jestem na tyle stary, by czuć żal za utraconą młodosćią. I mam nadzieję, że nie dożyję aż tak zaawansowanego wieku ;p"

 

 

Pozostaje mi mieć nadzieję,że Pan Zbigniew potraktuje Twoją wypowiedż,jako charakterystyczną  formę buntu młodości.


Podpis: piotr czerwonko1. 2012-01-23

Zależność jest, ale znaleźć podobieństwa do życia można w bardzo wielu rzeczach, a rzeka jest mało oryginalna, według mojej opinii oczywiście. Niemniej wiersz lekki, raczej taki do przeczytania i odłożenia, niewymagający wiele od czytelnika(co nie oznacza, że zły). Chociaż nie wiem, czy mogę podejmować się próby całościowej interpretacji z jednego powodu - jeszcze nie jestem na tyle stary, by czuć żal za utraconą młodosćią. I mam nadzieję, że nie dożyję aż tak zaawansowanego wieku ;p


Podpis: (A) Marcin Trojanautorpraca

Jeżeli chcesz napisać komentarz dotyczący ogólnej twórczośći autora, ale nie konkretnej pracy, powinieneś to zrobić w komentarzach do profilu autora.


Zarejestruj się, aby zarezerwować podpis i uaktywnić inne funkcje!


Komentarze prac są moderowane - oznacza to, że wpisy nie na temat, zawierające wulgaryzmy lub reklamy - będą usuwane.
Wprowadź kod z obrazkaSubskrypcja:


Zaloguj się aby mieć możliwość subskrybowania komentarzy pod tą pracą.