Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze Użytkownika (22):

22. 2018-04-10

Nooo, i takie komentarze budują. Dziękuję, Pani  Dominiko.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka21. 2018-01-14

Wg  prof.  Piotra Muldner-Nieckowskiego, literata i krytyka w Stowarzyszeniu Pisarzy,  jest to błąd. Na wykładach często podkresla, że nie  nalezy pisać o   unoszeniu  się w górę  ani spadaniu w dół.  Jest autorytetem, niewątpliwie.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka20. 2017-03-29

Przypadkiem weszłam na swój wiersz w Rubikonie i znalazłam dwa  sympatyczne komentarze zamieszczone  1-go i 2-go stycznia 2016 roku. Bardzo dziękuję.  Jestem wzruszona. Ale dlaczego nie dostałam powiadomienia o  ich ukazaniu się  na pocztę e-maill?


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka19. 2016-02-12
praca: tylko tytuł

 

Witaj Piotrze!

Jak sie cieszę.

Że jesteś.

Wróciłeś.

Dzięki Ci

Panie!

Bo już myslałam

że...


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka18. 2015-03-14

A, witaj Panie Zbyszku! Nareszcie się pokazujesz. Bo już się niepokoiłam, co też  Pana tak łlugo nie ma. Zresztą nie ja jedna. Też pozdrawiam.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka17. 2014-06-07

    A może to i racja, że lepiej trzymać się daleko od polityki w Klubie, gdzie każdy  przypadkowy człowiek może wpisać  swój komentarz   podyktowany   niechęcią  dla przeciwnika  politycznego.. Polityka,  to niespokojna  dziedzina tego świata i łatwo w niej o frustracje,     polemiki, a te mogą szkodzić klimatowi twórczemu.  Zamiast ulubionych tematów, pojawiłyby się satyry na przeciwnika politycznego. I awantura gotowa.

   Fakt, że korci  czasem do wklejenia  czegoś, jak np. mnie kusiło  po katastrofie smoleńskiej w 2010 roku…  Ale  to były  wyjątki. Dwa,  czy trzy…  Wcześniej ani potem raczej nie… Nie przypominam sobie. Przynajmniej w prostym przekazie nic takiego mi się tu  nie zdarza.

  Wiadomo, w  klubach poetyckich    chodzi o prezentowanie   swoich  pisarskich umiejętności,     skupianie się   na     warsztacie, doskonaleniu formy i treści. I  dobrze. I  niech tak ostanie.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka16. 2014-01-19

  Panie Wiesławie, muszę zabrać głos! To raczej  nie tak. Wróżbita raczej  sam próbuje dorównać nowatorskiemu stylowi i zaczyna pisac podobnym językiem i wychodzi jak wychodzi, a  Pan to zrozumiał na opak. Wrózbita sie uczy. jesli kpi, to z systemu, nie personalnie. kpin ani jadu nie dopatrzyłam sie. A Pan jest całkiem całkiem. I nie ma Pan wrogów tutaj raczej.

  

  Złosliwe  wpisy tu sie zdarzały kiedyś. Sama odczułam atak,  byłam bliska  wycofania się z klubu. Proszę zajrzeć na profil ewentualnie. 

 

   Ja, np. ciesze sie z każdego komentarza nawet, jeśli nie dotyczą formy wiersza, bo to znaczy, że  sa czytelnicy, a to dla każego autora jest ważne. Pozdrawiam.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka15. 2013-08-11

Nie cała żyję Tu i Teraz...


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka14. 2013-02-13

Dziękuję wszystkim za komentarze. Dzięki że jesteście.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka13. 2012-05-15

   Droga Czytelniczko, nie zrozumiała Pani  chyba tego wiersza. Jest w nim rozgoryczenie i żal.

 

   Wróciłam własnie, by nanieść drobną korektę. Ale dziękuję za uznanie.

 

   Czy w innych moich wierszach jest  jakieś   ciepło?... Oj... Chyba muszę się zastanowić...


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka« < 1 - 2 - 3 > »