Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Komentarze Użytkownika (23):

23. 2020-12-09

Trudno jest kogoś poprawiać

w czasie wolnosci słowa


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka22. 2019-04-26

    Własnie odnalazłam się po bardzo  długiej przerwie. Dzisiaj w nocy podjęłam kolejną próbę zalogowania się i  jest dobrze. Od jutra wezmę się za korektę  swoich wierszy. Niektóre  mogły też  zdezaktualizować się.

  

    Byłam niespokojna przez te trudności, bo nikt by za mnie tego nie zrobil, gdyby co... 

   

                                                           Dziekuję!


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka21. 2018-04-10

Nooo, i takie komentarze budują. Dziękuję, Pani  Dominiko.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka20. 2018-01-14

Wg  prof.  Piotra Muldner-Nieckowskiego, literata i krytyka w Stowarzyszeniu Pisarzy,  jest to błąd. Na wykładach często podkresla, że nie  nalezy pisać o   unoszeniu  się w górę  ani spadaniu w dół.  Jest autorytetem, niewątpliwie.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka19. 2017-03-29

Przypadkiem weszłam na swój wiersz w Rubikonie i znalazłam dwa  sympatyczne komentarze zamieszczone  1-go i 2-go stycznia 2016 roku. Bardzo dziękuję.  Jestem wzruszona. Ale dlaczego nie dostałam powiadomienia o  ich ukazaniu się  na pocztę e-maill?


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka18. 2016-02-12
praca: tylko tytuł

 

Witaj Piotrze!

Jak sie cieszę.

Że jesteś.

Wróciłeś.

Dzięki Ci

Panie!

Bo już myslałam

że...


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka17. 2015-03-14

A, witaj Panie Zbyszku! Nareszcie się pokazujesz. Bo już się niepokoiłam, co też  Pana tak łlugo nie ma. Zresztą nie ja jedna. Też pozdrawiam.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka16. 2014-06-07

    A może to i racja, że lepiej trzymać się daleko od polityki w Klubie, gdzie każdy  przypadkowy człowiek może wpisać  swój komentarz   podyktowany   niechęcią  dla przeciwnika  politycznego.. Polityka,  to niespokojna  dziedzina tego świata i łatwo w niej o frustracje,     polemiki, a te mogą szkodzić klimatowi twórczemu.  Zamiast ulubionych tematów, pojawiłyby się satyry na przeciwnika politycznego. I awantura gotowa.

   Fakt, że korci  czasem do wklejenia  czegoś, jak np. mnie kusiło  po katastrofie smoleńskiej w 2010 roku…  Ale  to były  wyjątki. Dwa,  czy trzy…  Wcześniej ani potem raczej nie… Nie przypominam sobie. Przynajmniej w prostym przekazie nic takiego mi się tu  nie zdarza.

  Wiadomo, w  klubach poetyckich    chodzi o prezentowanie   swoich  pisarskich umiejętności,     skupianie się   na     warsztacie, doskonaleniu formy i treści. I  dobrze. I  niech tak ostanie.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka15. 2014-01-19

  Panie Wiesławie, muszę zabrać głos! To raczej  nie tak. Wróżbita raczej  sam próbuje dorównać nowatorskiemu stylowi i zaczyna pisac podobnym językiem i wychodzi jak wychodzi, a  Pan to zrozumiał na opak. Wrózbita sie uczy. jesli kpi, to z systemu, nie personalnie. kpin ani jadu nie dopatrzyłam sie. A Pan jest całkiem całkiem. I nie ma Pan wrogów tutaj raczej.

  

  Złosliwe  wpisy tu sie zdarzały kiedyś. Sama odczułam atak,  byłam bliska  wycofania się z klubu. Proszę zajrzeć na profil ewentualnie. 

 

   Ja, np. ciesze sie z każdego komentarza nawet, jeśli nie dotyczą formy wiersza, bo to znaczy, że  sa czytelnicy, a to dla każego autora jest ważne. Pozdrawiam.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka14. 2013-02-13

Dziękuję wszystkim za komentarze. Dzięki że jesteście.


Podpis: (A) Maria Mickiewicz-Gawędzka« < 1 - 2 - 3 > »